Oferty pracy/ stażu

Dla naszego Klienta, uznanej międzynarodowej firmy, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

specjalista ds. HR

 

Jeżeli masz doświadczenie w obsłudze klienta, posługujesz się biegle językiem angielskim i chcesz rozwijać się w branży HR to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Co oferujemy?

- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową - z możliwością kontynuacji bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-dodatki językowe do 2000 zł brutto miesięcznie
-kursy językowe dofinansowane przez pracodawcę
-możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, liczny pakiet szkoleń
-dofinansowanie do relokacji

Jesteś zainteresowana/y ? Wyślij swoją aplikację lub zadzwoń!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel 605 370 666

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Randstad Polska (nr rej. 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.