Oferty pracy/ stażu

Poszukujemy Niani do opieki nad 6-letnim chłopcem Wojtkiem.

Chłopiec był urodzony jako wcześniak, jest dzieckiem bardzo żywym, pogodnym, sprawnym  ruchowo ale  z zaburzeniami SI, na pograniczu normy i lekkiego upośledzenia umysłowego. Od roku zmaga się z padaczką.

Wojtek ma opinię o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niepełnosprawności sprzężone.  

 

Wymagania:

Ze względu na historię dziecka i jego stan do roli opiekunki poszukiwana jest osoba studiująca pedagogikę/oligofrenopedagogikę/pedagogikę specjalną/ wczesne wspomaganie rozwoju  itp.  lub też osoba z innym wykształceniem, ale mająca doświadczenie w pracy z takimi dziećmi.

Do roli Niani potrzebna jest zdecydowana, energiczna „ciocia”, która ma doświadczenie w opiece nad dziećmi, nie boi się napadów padaczkowych (na szczęście rzadkich) i nie pozwoli sobie wejść na głowę oraz stawia czytelne jasne granice. 

 

Warunki pracy:

Praca od poniedziałku do piątku od około 13.00 do 17.30 w Nowym Bieżanowie. Zaczyna się odebraniem Wojtka z przedszkola, powrotem z nim do domu (1 przystanek tramwajowy) i opieką nad nim do momentu powrotu rodziców z pracy. W tym czasie chłopiec jeszcze śpi około godziny.

W rodzinie jest jeszcze 11- letnia  zdrowa córka, nie sprawiająca żadnych problemów wychowawczych. Niania zajmowałaby się przede wszystkim Wojtkiem.

Stawka godzinowa, kwota do uzgodnienia.

 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny do Mamy chłopca, Pani Moniki: 608-230-913