Oferty pracy/ stażu

Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej firmy o silnie ugruntowanej pozycji na rynku pracy poszukujemy pracownika na stanowisko :

specjalista ds. obsługi klienta

 

Zakres obowiązków:

odpowiadanie na zapytania handlowe od klientów
przygotowywanie ofert dla klientów

 

Oczekiwania:

biegła znajomość języka niemieckiego
mile doświadczenia w obsłudze klienta na poziomie biznesowym
dobra organizacja pracy
gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Europy

 

Oferujemy:

pracę od poniedziałku do piątku
umowę o pracę z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę
atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
pakiet socjalny (OK System + Lux Med)

 

Jesteś zainteresowana/y ? Wyślij swoją aplikację lub zadzwoń!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 370 666

Randstad Polska (nr rej. 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.