Oferty pracy/ stażu

Au Pair w Szwajcarii/ Przelot i kurs językowy GRATIS

 

Jak zostać Au Pair w Szwajcarii?

- Jeśli Masz 18- 29 lat skorzystaj z programu Au Pair Szwajcaria i wyjedź na rok do Szwajcarii! Zamieszkaj ze szwajcarską rodziną jako Au Pair i ucz się niemieckiego. Au Pair Szwajcaria z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Bezpłatny kurs j. niemieckiego i przelot do Szwajcarii dla Au Pair.

Roczne kontrakty z rodzinami szwajcarskimi i praca Au pair opieka nad dziećmi. Program Au Pair w Szwajcarii jest oficjalnym programem wymiany kulturowej.

Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair Szwajcaria.

Program skierowany jest do młodych osób - absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Szwajcarii, szkolić niemiecki i podróżować! To również świetna opcja na #gapyear w Szwajcarii! Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Szwajcarii i uczyć się języka niemieckiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi programu Au Pair Szwajcaria.

Ponadto zobacz inne sprawdzone oferty z Prowork dla Au Pair USA i w Europie m.in Au Pair Anglia, Au Pair Francja, Au Pair Hiszpania, Au Pair Włochy i inne kraje gdzie możesz zamieszkać z rodziną za granicą i uczyć się języka obcego.

 

Kto może zostać Au Pair w Szwajcarii?

● Aupair w Szwajcarii wiek uczestnictwa 18- 29 lat

●znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

●doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)

●kandydat/ka na wyjazd Au Pair musi być osobą niezamężną i bezdzietną

 

Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane w zamian za opiekę nad dziećmi 30 godz/tydz:

●roczny kontrakt na pracę AU PAIR u rodziny szwajcarskiej

●bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii

●kieszonkowe 700 CHF miesięcznie

●ubezpieczenie medyczne

●bezpłatny kurs języka niemieckiego

●urlop dla au pair Szwajcaria 5 tyg/rocznie

 

Jak się zgłosić do Programu Au Pair Szwajcaria i załatwić formalności?

Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl  lub przyślij do nas maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i sprawdź czy możesz zostać Au Pair w Szwajcarii.
Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie i wyjaśni zasady Programu AuPair Szwajcaria.

Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Zurichu, Lozanny i innych miast. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i organizacji Twojego wyjazdu. Prowork AuPair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair do USA i Europy od 1999 roku i jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce biur Aupair za granicą organizacji.

Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na FB. Dołącz do społeczności Au Pair World na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Oglądaj Au pair life na żywo na naszych portalach społecznościowych:

Facebook: @Prowork.AUPAIR
Snapchat: Proworkaupair
Instagram: prowork.aupair