Oferta pracy na stanowisku:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego lub oligofrenopedagog

Niepubliczne Przedszkole w Rącznej koło Krakowa zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Praca od zaraz na cały etat na umowę o pracę.

Oczekujemy:

• wykształcenie wyższe, pedagogiczne z pełnymi kwalifikacjami w zakresie wychowanie przedszkolne, mile widziana specjalizacja – oligofrenopedagogika.
• pasja w pracy z dziećmi,
• dobra organizacja i umiejętność budowania pozytywnych relacji, współpracy w zespole,
• kreatywność, pomysłowość oraz inicjatywy własne,

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat, praca z drugim nauczycielem,
- twórczą i przyjazną atmosfere, - wsparcie ze strony dyrekcji i współpracowników,
- możliwość realizowania własnych pasji i pomysłów,
- miejsce pracy w malowniczej okolicy, przedszkole posiada także własny duży ogród,
- stabilne warunki finansowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Tel. 510-164-156